Tkaninové filtry

Tkaninové filtry
Naše řešení tkaninových filtrů nabízí výrazně delší životnost filtračních hadic, minimální nároky na údržbu a spolehlivý a ekonomicky efektivní provoz. Látkovými filtry dosahujeme úletových emisí pod 2,5 mg / Nm³.

Inovativní design technologie
Zaměřujeme se na poskytování vysoce spolehlivých řešení s hadicovými filtry i pro ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Naším technickým řešením (propracovaný systém distribuce plynu a prachu, usazení filtračních hadic a košů) dosahujeme nejvyšší účinnosti odstraňování tuhých znečišťujících částic při minimálních celkových finančních nákladech.

Vlastnosti a výhody
Originální řešení rozvodu znečištěného plynu – pro optimální distribuci prachu a plynu, delší životnost filtračních hadic a celkově vyšší účinnost.
Technologie s dlouhými filtračními hadicemi – umožňuje půdorysně menší rozměry zařízení a snižuje celkové náklady na údržbu.
Vlastní design filtračních košů – konstrukce hvězdicových filtračních košů zlepšuje životnost filtračních hadic při minimalizaci opotřebení.
Jednoduché uspořádání vstupního / výstupního potrubí – možnost snadné instalace, údržby a výměny.
Energeticky a nákladově efektivní řešení – jedinečný design zvyšuje účinnost s předodloučením prachu a vyžaduje minimální údržbu.